.

.

New
Црвено Plume Мажите Компресија Хулахопки Спортска Маица На,Дигитално Печатење Фитнес Кошула

Црвено Plume Мажите Компресија Хулахопки Спортска Маица На,Дигитално Печатење Фитнес Кошула

DEN 444.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 86% полиестер 14% рециклиран полиестер влакна. 86% полиестер 14% рециклиран полиестер влакна.Види повеќе големина во опис на производот.Ве молиме да се напомене дека постојат 2 стил големината на табелата за овие компресија кошули. (Азија големина ви Препорачуваме да изберете една големина нагоре).Време служи нашата пакет ќе биде порано од предвидените време на .Компресија вест со мека, дише и сува-одговара wetness-wicking ткаенини ти ги сува и удобно.Совршен за вашата дневна носи, Одлична за забава, спорт фитнес,Jujitsuand било отворено активност, Совршен натпревар со твоите фармерки, и така натаму.Големина на Табела 1 : Стил На : Вклучувајќи ги и бојата на : различно обоени a; различно обоени Б; различно обоени C; Star M : должина 27.17 во/69cm,рамо ширина 15.35 во/39cm,биста 34.65 во/88cm,половината линија 29.92 во/76cm,дното 31.89 во/81cm,должина на ракав 23.23 во/59cm,ширина од ракав 7.56 во/19.2 cm L : должина 27.56 во/70cm,рамо ширина 15.75 во/40cm,биста 36.22 во/92cm,половината линија 32.28 во/82cm,дното 33.46 во/85cm,должина на ракав 23.62 во/60см,ширина од ракав 7.87 во/20cm XL : должина 27.95 во/71cm,рамо ширина 16.14 и делови во/41cm,биста 37.8 во/96cm,половината линија 34.65 во/88cm,дното 35.04 во/89cm,должина на ракав 24.02 во/61cm,ширина од ракав 8.19 во/20.8 cm XXL : должина 28.35 во/72cm,рамо ширина 16.54 во/42cm,биста 39.37 во/100cm,половината линија 37.01 во/94cm,дното 36.61 во/93cm,должина на ракав 24.41 во/62cm,ширина од ракав 8.5 во/21.6 cm Size Табелата 2 The други освен боја погоре споменати : М : должина 25in/63.5 cm,биста 33.86 во/86cm,половината линија 29.13 во/74cm,дното 27.87 во/70.8 cm,должина на ракав 26.77 во/68cm,ширина од ракав 6.97 во/17.7 cm L : должина 25.4 во/64.5 cm,биста 35.43 во/90cm,половината линија 30.71 во/78cm,дното 29.45 во/74.8 cm,должина на ракав 27.36 во/69.5 см,ширина од ракав 7.28 во/18.5 cm XL : должина 25.79 во/65.5 cm,биста 37.01 во/94cm,половината линија 32.28 во/82cm,дното 31.02 во/78.8 cm,должина на ракав 27.95 во/71cm,ширина од ракав во 7.6/19.3 cm XXL : должина 26.18 во/66.5 cm,биста 38.58 во/98cm,половината линија 33.86 во/86cm,дното 32.6 во/82.8 см,должина на ракав 28.54 во/72.5 см,ширина од ракав 7.91 во/20.1 cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди