.

.

New
Под Оклоп Мажите HeatGear Компресија Кратки Ракави, T-Shirt

Под Оклоп Мажите HeatGear Компресија Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други влакна.Увезени.Машина За Миење.Супер-светло Heat Gear ткаенина испорачува супериорен покриеност без мерење на вас долу.Mesh underarm & назад панели за стратешки вентилација.Ергономски дизајн го задржува шевовите исклучување на високо триење области & зголемува издржливост.Хибрид raglan ракав конструкција за додаде опсег на движење & удобност.Пишува-во шкафче ознака на задната страна на вратот и за вашите иницијали или број.Супер-светло Heat Gear® ткаенина испорачува супериорен покриеност без мерење на вас долу.Mesh underarm & назад панели за стратешки вентилација.Ергономски дизајн го задржува шевовите исклучување на високо триење области & зголемува издржливост.Хибрид raglan ракав конструкција за додаде опсег на движење & удобност.Пишува-во шкафче ознака на задната страна на вратот и за вашите иницијали или број.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди