.

.

New
Жаба Налепници, 50 Парчиња Цртан филм Винил Водоотпорен Налепници Лаптоп Налепници за Вода во Шишиња, MacBook

Жаба Налепници, 50 Парчиња Цртан филм Винил Водоотпорен Налепници Лаптоп Налепници за Вода во Шишиња, MacBook

DEN 1593.60

Тековен
Во продавницата

Vsco Симпатична Жаби Налепници : Шарени Жаби симпатична цртан филм тема decal:најдобар подарок за деца, девојки, пријатели, љубовници.Жаба Налепници : Оваа серија на налепници, вклучувајќи 50pcs се специјално дизајнирани за Жаба.Уникатен Персоналните Шема совршен за Подарок!.Висок Квалитет Налепници : Сите налепници се направени со премиум мастила и супериорен винил ПВЦ.Тоа е на добар квалитет и може да се вметнат многу пати без да остават било остатоци по отстранување.Налепници се водоотпорен.Не грижи за губење на нивниот вискозитет поради влага при преземање на нив и да базени, плажи, кампување, или други отворено места.Лесен за Користење : Чистење на површината потоа налепница на.Користете ја вашата имагинација да се создаде било која комбинација на твојот живот и со нашите уникатни налепници.Употреба : Налепници за да ги красат Шише за Вода, Лаптоп, Автомобил, Графити, Скејтборд, Багаж, Браник, Велосипед, Патување Случај, Мотоцикл, Аикидо.Жаба Налепници, 50 Парчиња Цртан филм Винил Водоотпорен Налепници Лаптоп Налепници за Вода во Шишиња, Mac Book.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди