.

.

New
Skinit Лаптоп Кожата Компатибилен со HP Elitebook 850 G6 (2019) - Официјално Лиценцирани Warner Bros Прашувам Жена Правда Лигата Дизајн

Skinit Лаптоп Кожата Компатибилен со HP Elitebook 850 G6 (2019) - Официјално Лиценцирани Warner Bros Прашувам Жена Правда

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Индустрија-водечки Живописни Бои Винил Технологија на Печатење на вашиот супер Жена Правда Лигата на кожата.Заврши со висок сјај, отпорно на гребење врвот грб.На 3 M лепило поддршка прави за едноставна и без мака апликација и отстранување процес.Едноставно, ски-бесплатна апликација и отстранување процес.Кожата направени во САД.Украсете го вашиот HP Elitebook 850 G6 (2019) со некои DC Comics стил со супер Жена Правда Лигата на кожата од Skinit.Ова Правда Лигата decal е издржлив, лесен и создадени со премиум 3 M винил што го прави лесно да се примени и да се отстрани во секое време, насекаде.Секоја Правда Лигата на кожата е отпечатена со 3Д Технологија на Печатење, што значи жив, високо сјаен финиш, кој ќе застане од каде и да одите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди