.

.

New
Mertak Винил Кожата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Mac Pro 16 15 14 12 2021 2019 2020 2018 2017 Налепница Растенија Succulents Печати Заврши Розева Роза Златен Капак Градина Decal Апстракт Допи?

Mertak Винил Кожата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Mac Pro 16 15 14 12 2021 2019 2020 2018 2017 Налепница Растенија

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

НАЛЕПНИЦИ се направени од високо-квалитет здрав ВИНИЛ.Се состои од 4 парчиња : ВРВОТ + ДНОТО + ТАСТАТУРА + ДЛАНКА ОДМОР.Лесен за инсталација и отстранување.Без меурчиња.Без остаток лепак по отстранување.КОМПАТИБИЛЕН со Apple Mac Book Air 13" A2337 (2020) - Mac Book Air 13" A2179 (2020) - Mac Book Air 13" A1932 (2018/2019) - Mac Book Air 13" A1369/A1466 (стар) - Mac Book Air 11" A1370/A1465. КОМПАТИБИЛЕН со Mac Book Pro 16" 2021 (A2485) - Mac Book Pro 16" 2019 (A2141) - Mac Book Pro 15" 2018/19 (A1990) - Mac Book Pro 15" 2016/17 (A1707) - Mac Book Pro 15" 2012 (A1286) - Mac Book Pro 14" 2021 (A2442) - Mac Book Pro 13" 2020 Година (A2338) - Mac Book Pro 13" 2020 Година (A2289/A2251) - Mac Book Pro 13" 2019 (A2159) - Mac Book Pro 13" 2018/19 (A1989) - Mac Book Pro 13" 2016/17 (A1706/A1708) - Mac Book Pro 13 2012 (1278) - Mac Book Ретината 15 2015 (A1398) - Mac Book Ретината 13 2015 (A1502/A1425) - Mac Book 12 A1534. Винил Кожата Сет за Mac Book!Вклучува 4 налепници : 1 X Горниот Капак + 1 X Долниот Капак + 1 X Полна Големина Дланка Остатокот Маска + 1 X Тастатура Поклопецот Лесно да се инсталира и да ги отстраните.Само кора исклучување на подлога од хартија и го стави на чиста површина на вашиот лаптоп.Совршено го штити вашиот Mac Book од било гребнатини и отпечатоци од прсти во секојдневна употреба.Додава нема дел на вашиот лаптоп и го прави да изгледа стилски.Одлично за подарок или секојдневно користење!Компатибилен со : MACBOOK AIR Mac Book Air 13 инчи (2020) М1 - A2337/A2179 Mac Book Air 13 инчи (2018/2019) - A1932 Mac Book Air 13 инчи (стара) - A1369/A1466 Mac Book Air 11 инчен - A1370/A1465 MACBOOK PRO Mac Book Pro 16 инчи (2021) М1 Pro/М1 Max - A2485 Mac Book Pro 16 инчи (2019) - A2141 Mac Book Pro 15 инчи (2018/2019) - A1990 Mac Book Pro 15 инчи (2016/2017) - A1707 Mac Book Pro 15 инчи (2012) - A1286 Mac Book Pro 14 инчи (2021) М1 Pro/М1 Max - A2442 Mac Book Pro 13 инчи (2020) М1 - A2338 Mac Book Pro 13 инчи (2020) - A2289/A2251 Mac Book Pro 13 инчи (2019) - A2159 Mac Book Pro 13 инчи (2018/2019) - A1989 Mac Book Pro 13 инчи (2016/2017) - A1706/A1708 Mac Book Pro 13 инчи (2012) - 1278 Mac Book Pro 17 инчи (2011) - A1279 MACBOOK Mac Book Ретината 15 инчи (2015) - A1398 Mac Book Ретината 13 инчи (2015) - A1502/A1425 12 инчен Mac Book - A1534 Да се избегнат било какви грешки со големината, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ го БРОЈОТ НА МОДЕЛОТ (ЕДЕН****) на вашиот Mac Book пред купување!Можете да ја најдете на задната страна на вашиот лаптоп.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите, ако ви треба било каква помош!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди