.

.

New
Козметички Торба Преносни Патување Шминка Торба Монета чанта,Виолетова остава

Козметички Торба Преносни Патување Шминка Торба Монета чанта,Виолетова остава

DEN 383.76

Тековен
Во продавницата

Големина на : 18.5x7.5x13 cm/7.3x3x5.1 инч.Материјал : Собираат крпа, сунѓерот, Оксфорд ткаенина.Дизајн : Површината отпечатоци различни шема.Лесен и луксузен дизајн, ви Даде еден поинаков стил.Примена : козметичката торба Мека и удобна, отпорни на нечистотија и абразија е погодно да се носат секојдневно шминка четки, кармини, sunscreens, eyelash curlers, compacts, лак, пари, пари, мобилни телефони, клучеви, банкарски картички и други предмети.Подарок : совршен торба, погоден за совршен човек, што го заслужуваат да имаат такви торба.Тоа е исто така одличен подарок за семејството и пријателите.Бренд : LHYPPDescribe : Разни модели се испечатени на површината на козметички торба.На лесни и луксузен дизајн ви дава различен стил.Материјалот е мек и удобен, отпорни на нечистотија и триење.Просторот е умерена, погодно да се носат секојдневно шминка предмети и други мали предмети.Заслужуваат да имаат такви совршен торба.Ова е исто така одличен подарок за семејството и пријателите.Персонализација : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени слики во производот кој што треба да се направи свој уникатен изглед.Вие само треба да ни овозможи со слики ви се допаѓа.За хроматските аберации : Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди