.

.

New
ГВАМ Против Целулитот на Телото се Заврши Алги Ладно Кал & Зајакнување на Гел - Природни Целулитот Третман за Бутовите и Колковите - Затегнување на Кожата Целулит За

ГВАМ Против Целулитот на Телото се Заврши Алги Ладно Кал & Зајакнување на Гел - Природни Целулитот Третман за Бутовите

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Нашите anticellulite кал е најдобро за затегнување на кожата и зацврстување на кожата.КОЖАТА СТЕГА ОБВИВА : Нашата целулитот заврши има уникатна мешавина на ГВАМ алги и Морска глина фирма лабава кожа ја подобрува својата еластичност и за тон, додека враќање на неговата природна мекост.Формулиран за потечени, тешки нозе, и нежно за осетлива кожа - ова ревитализација на ментол-исполнет формула целулитот третман продира длабоко да depuff и видно да се ослободите од целулитот на бутовите, телиња, и колковите, намалување на отокот.Како вишокот на вода и бранови надвор и од суштинско значење крвта тече во вашиот ткива станат здрав и обновен, оставајќи ја кожата значително повеќе тон.Ова ладно целулитот обвива за бутовите ќе го продолжи акција на телото заврши до 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди