.

.

New
Angmile Тело Слабеење Крем Масти Горење На Телото Обликување Губење На Тежината На Производот

Angmile Тело Слабеење Крем Масти Горење На Телото Обликување Губење На Тежината На Производот

DEN 119.76

Тековен
Во продавницата

Со својата моќна брзо слабеење и за нега на кожата.Лесно да навлезат во кожата, на хранливи материи во производот се лесно да се апсорбира преку кожата, можат да се игра добар навлажнувачки ефект, така што кожата станува нежна и бела.Белешки : Ако кожата е непријатно за време на употреба, ве молиме престане да го користи; ве молиме имајте го ова на бебето и да се избегне јадење.Масажа со дланки да се апсорбираат.Извлечени авокадо плодот масло, јадев сува и дехидрирана кожата на телото, бидете кожата богата и еластична; чиста и влажна текстура, слој ослободување слабеење суштина, цврста и нежна кожа, се формира тенок и деликатна крива, кожата на телото, фирма, еластична Тоа е мека и нежна, покажува една убава и да се пресели изглед.Ви помага да се изгубат на тежина лесно, го отстранува вишокот на сало во удобен начин, не треба да се земе медицина, без вежбање, се однесува само на овој производ за вашето тело да согорува масти.Користи природна формула за да се намали вишокот на масти во нозете, стомакот, стомакот, бутините и задникот.Спецификација : Тип Кожа : Сите типови на кожа Пакет Големина : 12.Извлечени авокадо плодот масло, јадев сува и дехидрирана кожата на телото, бидете кожата богата и еластична; чиста и влажна текстура, слој ослободување слабеење суштина, цврста и нежна кожа, се формира тенок и деликатна крива, кожата на телото, фирма, еластична Тоа е мека и нежна, покажува една убава и да се пресели изглед.Состојки во производот се чисти природни растителни екстракти без никакви надразнувачки фактори.Овој производ е лесно да навлезат во кожата, на хранливи материи во производот се лесно да се апсорбира преку кожата, можат да се игра добар навлажнувачки ефект, така што кожата станува нежна и бела.Со својата моќна брзо слабеење и за нега на кожата.Користи природна формула за да се намали вишокот на масти во нозете, стомакот, стомакот, бутините и задникот.Промовирање на метаболизмот, брз decomposing вишокот во телото за празнење надвор од телото.

Останатите карактеристики

Skin Type:
All skin types
Package Size:
12.3x3.5x3.5cm
Gender:
women
Weight:
40(g/ml)
Country/Region of Manufacture:
China
Shelf Life:
3 years
Usage Method:
After bathing with hot water every night, apply proper amount of this product evenly on the limbs and waist skin that need bodybuilding. Massage with palms to absorb.
Notes:
If the skin is uncomfortable during use, please stop using it; please keep it out of the baby and avoid eating.
Обновено

Слични понуди