.

.

New
Црна Кањон Длабок Copal Миризливи Луксузни Тело Крем, 16 Оз Тегла (2 Парчиња)

Црна Кањон Длабок Copal Миризливи Луксузни Тело Крем, 16 Оз Тегла (2 Парчиња)

DEN 1438.56

Тековен
Во продавницата

Мирис : Длабоко Copal (магијата на дождовните шуми на Јужна Америка).Црна Кањонот луксузни тело крем е на високо крајот формула која ќе поглезите вашата кожа како ниеден друг.Дебела кадифена се чувствуваат со natual алое да се лекува и состојбата на кожата.Достапни во 1000 мирис опции.Deionized Вода, Минерални Масла, Isopropyl Myristate, Cetyl Алкохол, Glycerol Стеарат, Стеаринска Киселина, Глицерин, Пропилен Гликол, Cetereth-20, Carbomer, Алое Вера, Disodium EDTA, Dimethicone, Petrolatum, Methylparaben Triethanolamine, Пропилен Гликол (и) Diazolidinyl Уреа (и) Iodopropynyl Butylcarbamate, Proplyparaben, Восок, Магнезиум Алуминиум Силикат, Chlorphenesin, Benzyl Alcohol, Carbomer, Disodium EDTA, Stearamide ЗАСИЛУВАЧ, Карамел, Титаниум Диоксид, Мирис. 16 Оз Тегла (2 Парчиња).Мирис : Длабоко Copal (магијата на дождовните шуми на Јужна Америка).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди