.

.

New
Whiteline Современото Живеење Abrazo Headboard Темно Сива

Whiteline Современото Живеење Abrazo Headboard Темно Сива

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Полиуретан.Современ дизајн додава стил и финес во вашата соба.Модерниот Кревет со Faux Кожа Tufted Headboard и Нерѓосувачки Челик Уреденост.Accommodates цар големина душек (не се вклучени).Boxspring не се потребни.Мерки 91-инчи широка x 91-инчи долго x 61-инчи висок.Опис на производот креветот на вашиот сон е конечно тука!Заврши својата современи или модерни спалната соба décor со оваа прекрасна современа кревет.На tufted headboard додава прекрасен допир на оваа модерна кревет рамка.Голем ажурирање на вашата спална соба.Душекот не се вклучени.Slat комплет е вклучена со купување.Стилот не бара boxspring.Од Производителот Whiteline Современото Живеење е производител на современ и модерен мебел.Whiteline Современото Живеење нуди разновидност на спална соба, дневна соба, трпезарија, осветлување, и отворено мебел направен со експерт craftmenship и највисок квалитет на материјали.Ја заврши својата дневна соба со еден од нашите убави, современи sectionals, софи или armchairs.Ажурирање на вашата спална соба со еден од нашите кревети, dressers, градите на фиоки, или од страна на маса.Ние нудиме на модерниот кревет поставува во пет големини, Калифорнија Цар, Крал, Дама, Целосна и Близнаци.Ние исто така нудиме различни осветлување; pendant светилки, подни светилки, или на маса светилки, ние се гордееме во понудата на повеќето модерни осветлување.Леле вашите гости на вашата следна забава со Whiteline Модерна Битисувања избор на современиот мебел и осветлување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди