.

.

New
Bessie и Barnie Ведрина Сива Луксузни Екстра Кадифен Faux Крзно Правоаголник домашно Милениче/Куче Кревет (Повеќе Големини)

Bessie и Barnie Ведрина Сива Луксузни Екстра Кадифен Faux Крзно Правоаголник домашно Милениче/Куче Кревет (Повеќе Големини)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дизајниран со пет Големи cushioned вода доказ перници.Капакот е машина перат/фен пријателски.Реверзибилна (може да се користи на два различни страни).Долготрајни, екстра кадифен ткаенина.Произведени во САД.Нашите Сицилијанската правоаголна кревет нуди истиот дизајн и комфор како и нашиот светски познат bagel кревет.Дизајниран со пет големи cushioned вода доказ перници.Овој уникатен дизајн рамномерно дистрибуира тежината на вашето домашно милениче спречување тоа од cratering.Нашата големина избор варира од мали да се екстра големи домашни миленици.Екс..Од Frenchie ' s - Голема Danes.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди