.

.

New
Круг Кафе Кригла Rack (Црна, 24 x 24 x 3) - Метал Кујна Управување со 3 Реда - Складирање Куки за 10 Чаши - Голем Ѕид-Монтирани Првенство & Плоча Држач - Кругот се Прикаже Органи?

Круг Кафе Кригла Rack (Црна, 24 x 24 x 3) - Метал Кујна Управување со 3 Реда - Складирање Куки за 10 Чаши - Голем Ѕид-Монтирани

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

УБАВА КРУГ ЅИД КРИГЛА РЕК : Ова кафе носителот и чај кригла закачалката е сите-во-едно кујна организатор станица за прибор и кујна додатоци.Не натрупува вашата контра, полица или маса.Со 10 prongs и една прекрасна, тркалезна форма, оваа кафе кригла носител е прекрасен прилог на било кујна!.СТИЛ и СУПСТАНЦИЈА : едноставно, класичен изглед на ова кафе решетката се вклопува во сите стилови на дома декор.Ова кафе рек ќе се вклопи во совршено со вашата други кујна украси и додатоци.Тоа е совршено купот на закачалка за подобрување на домот, модерна куќа, или фати дека гроздобер farmhouse стил.Мат црна заврши на силна челична рамка.РАЗНОВРСНА ОРГАНИЗАЦИЈА : Кога ќе застане во вашата кујна, дали ви се види хаос насекаде ќе се погледне?Тоа е знак треба да се организираат!Започнете со оваа кафе ѕид рек - тоа не е само за кригла складирање!Висат чинии, чаши, мејсон тегли, чаши, садови, готвење резерви, како и други hangable предмети.Или, го однесе надвор од кујната, и го користат тоа со шалови, крпи, накит, или празнична празник екранот.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Целосно да се собраа во 1 парче, и спремни за монтажа, на било кој ѕид.Горниот и долниот клучалката монтажа голема заграда се вградени и распоредени 16" освен за лесна инсталација во ѕид studs.Исто така, вклучени се сите хардверски ќе треба да се соберат и планината вашата прекрасна нова кафе закачалка.КВАЛИТЕТ на ЧЕЛИЧНАТА КОНСТРУКЦИЈА : Ова кафе кригла ѕид решетката е направен од цврст, фалсификувани метал да траат цел живот.Вклучува отстранлив гума капи за заштита на вашите чаши, чаши, чинии и чаши.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди