.

.

New
OTGO Европската Рустикален Стил Ѕид Монтирани Чаша Носителот - Кука Отстранлив - Кафе Кригла Рек-Прикажете Ги Куките Кујнски Прибор Чување на Организаторот за Домаше

OTGO Европската Рустикален Стил Ѕид Монтирани Чаша Носителот - Кука Отстранлив - Кафе Кригла Рек-Прикажете Ги Куките Кујнски

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Farmhouse стил : Селски солиден површината со црна сликарство завршница го одликува оваа кригла управување со уникатни farmhouse стил.Направен од висок квалитет на железо, цврсти и издржливи.Одбраната печење лак е високо-квалитетни и еколошки.Лесен за инсталација : Само 2 завртки се потребни за да се поправи кригла рек постојано на вашиот ѕид.Ние нудиме сите делови и хардвер.Може да се стави 8 чаши во овој ѕид кригла багажник, 4 мали филџани на врвот и 4 поголеми купови на дното за да добиете повеќе организирани.Осум кафе кригла куките се слободни виси за адаптација, и различни нивоа на куките се овозможи чаши за да се затвори или да се загуби за подобро да се вклопи во.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди