.

.

New
Кафе Кригла Носителот Под Кабинет,Виси Кригла Рек Под Контра,Кафе Носители Под Полицата,Метал Кригла Првенство Кука Кабинет Кука,Железо Појас Куки за Плакарот,Вин?

Кафе Кригла Носителот Под Кабинет,Виси Кригла Рек Под Контра,Кафе Носители Под Полицата,Метал Кригла Првенство Кука Кабинет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Материјал】Направени на квалитетот метал, на крајот на кука има гумени ракав за да се избегне гребење. 【Големина】должината е 19.7 во, на длабочина е 2.36 во, и растојанието помеѓу куки е 4.9 во. 【Лесно да се Инсталира.】Со завртки, заклучен на кабинетот, носивоста е силна. 【Мултифункционален】Може да висат чаши и прибор, како што чаши, чаши, spatulas, може да отварачки, ножици, сад крпи, итн. 【Широко се Користи】насока на куките е повеќе лесен за употреба, не само за кујна, но исто така и за врски, каиши, марами и чанти кои се обесени во кабинетот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди