.

.

New
WECDS Крпа Рек 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Рек Носителот Бања,Прилагодлив Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички со 5 Куки,6bar Крпа Складирање 100cm (Големина : 100cm)

WECDS Крпа Рек 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Рек Носителот Бања,Прилагодлив Виткање Ѕид Монтирани Крпа Железнички со

DEN 1596.00

Тековен
Во продавницата

Лесно да го инсталирате на ѕид со целосна хардверска додатоците обезбедени.Мешавини во добро и со многу семејство, служи во функција прекрасно.Држи вашиот ѕид на животната средина чиста и убаво.Материјал : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, не стареење, не носат, водоотпорен, влага, корозија, светла боја, издржливи.Да зачувате Простор : Мултифункционален свитлива прилагодливи крпа полица, двојно 6 крпа бар дизајн со 5 Активност кука,може да се одржи вашата toiletries и бања производи, и висат пешкири и бањарки, облека и други предмети.Едноставни и стилски : крпа железнички е свитлива и здрав, обезбедување на доволно простор за целото семејство.Не само можете да ги зачувувате и суви крпи, можете да додадете модерна и уметнички да се чувствуваат вашата бања. 2 Инсталација метод : 1.слободен удар со Selfadhesive хартија.2. Дупка инсталација,Сите монтажа хардвер вклучени.Инсталацијата е многу интуитивен и лесен.Комбинацијата на колекцијата е квалитет на материјалите и елегантен дизајн го прави паметен избор за секоја современа бања.Еден од нашите најпопуларни дизајни.Тема : Објект : растеглив бања пешкир рек Големина : долго (50/60/70/80/90/100cm) * ширина(најкус 12cm, најдолго 35cm)* висока(15 см) Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик Површина : огледало одраз Цевка со дијаметар:12mm Цевка дебелина:0.5 mm Карактеристики : Свитлива, Растеглив,активности крпа бар, цврсти кука Инсталација метод : панч/слободен удар Инсталација локација : кујна, спална соба, бања, балкон, сушење рек Предности : 1.6 челични цевки + 1 облека кука плоча + 5 подвижен куки + фиксна куки 2.На rhombus дизајн може слободно да се прошири и договор, кој во голема мера ги зачувува простор. 3.Повеќе намени : крпа багажник, складирање багажник, сушење решетката за три цели.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди