.

.

New
HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Полици, Бар Полици, Закачалки, Пластични Боја, Плоштад База, Чисто Црна, Двојно Бар Полици, Бања Рѓа-Отпор Туш Зав

HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Полици, Бар Полици, Закачалки, Пластични Боја, Плоштад База, Чисто

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само можете да ги зачувувате и сув вашиот крпи, но исто така можете да додадете контакт на стилот за вашата бања.Доволно простор : решетката е здрав и издржлив и може да се смести цело семејство. 【Никогаш не Рѓа】- Најновите не-корозија техника, не рѓа под која било средина, цврсти и издржливи, тешки висока јачина челични цевки, а не падне, max оптоварување 25lb. 【Лесно да се Инсталира】- На прилагодливи туш завеса род е на располагање од 40 до 72 инчи.И 1 инчен дијаметар туш завеса род можете брзо и лесно да се инсталира на тензија род да се прошират или се стеснат без дупчење, навртки или било какви алатки.бања полица е многу простор за складирање кој што не ги преземе дополнителни простор.Сите бања производи може да биде ставен на големи одбор, со силна носивоста, објекти не ќе падне, и мулти-слој дизајн може да поставите повеќе предмети за да ги задоволат вашите дневни складирање потреби.Има прилагодливи нога влошки под полицата, па можете да ја прилагодите тоа, дури и ако бања подот е нерамна.Може да се стави на полицата, не само во бањата, но исто така и во дневната соба или простор за чување на работи.Површината на производот е мазна и издржливи, може да се користат со доверба!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди