.

.

New
LZQBD Крпа Багажник,Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Полици,Бања Полици,Полици за Сушење,Ниско Јаглероден Челик,Погоден за Бања

LZQBD Крпа Багажник,Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Полици,Бања Полици,Полици за Сушење,Ниско Јаглероден Челик,Погоден

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Без Разлика на тоа Што Времето, Можете Да Помогне во Вашиот Суви Крпи и Облека.Напојување Приклучете, Па Можете Да ја Користите Секоја Соба во вашиот Дом.Едноставен Дизајн, Едноставен, Линии и Мазно, Можете Да го поставите на Toiletries, Но исто Така и за Греење и за Сушење Функција.Electrically Загреан Пешкир Багажник, во Нормална Собна Температура од Околу 58 ° C, Покривајќи ја на Крпа со Температура од Околу ≤70 ° C. Деривати на Висок Квалитет на Ниско-Јаглероден Челик, Полиран Хром Површината.Информација за производот : Материјал : Ниска употреба на Јаглерод Steel Features : Нема Рѓа Не Избледуваат Black Style : Simple Installation : Drilling Surface Технологија : Chrome Towel Рек Видови : Цврсти Type Layers : 3 Layers Features : Греење, Drying Size : 609 X482 X232 Mm Surface Технологија : Полиран Chrome Note : 1. Пакетот Содржи Само Овој Производ Не Содржи Декоративни Предмети во Слика Invoed.2. Времето за Испорака е Генерално 10 до 25 Дена.Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Не Контактирате Во Рок Од 30 Дена.Ви благодариме за Доаѓање.Ви посакувам Среќен Живот.Прирачник Мерења на локации, Може да Има Грешки, Вистинскиот Телефон.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди