.

.

New
Topmoon Крпа Рек Крпа Прстен, на 304 Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Багажник, Брусен, Рѓа-Доказ и Полиран Ѕид-Монтирани (Бранеа)

Topmoon Крпа Рек Крпа Прстен, на 304 Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Багажник, Брусен, Рѓа-Доказ и Полиран Ѕид-Монтирани

DEN 359.52

Тековен
Во продавницата

На хексагонална клуч со топката главата дизајн го прави ѕид инсталација полесно.На високо-квалитетни пластични парче што ги поврзува прстен на заградата овозможува оваа крпа прстен за да ја ротирате и без squeaking. Материјал : Topmoon : Висок квалитет, од нерѓосувачки челик SUS304, силна и густа, анти- ' рѓа.Topmoon се надева дека ќе ви овозможат совршено шопинг искуство.Направете вашиот простор за живеење повеќе едноставен и модерен.[Добро направен] На круг прстен род е подебел од другите. Детали : Topmoon : исклучителна детали, елегантни зглобовите, долг животен век во влажни средини.Чувајте ја вашата крпа на дофат на вашите прсти во најдобар агол.Постојат, исто така, боја грешки во различни светлосни услови. [Лесно да се инсталира] Овој ѕид крпа решетката е лесно да се инсталира на ѕидот и доаѓа со монтажа хардвер и шаблони, па така брзо можете да го инсталирате крпа прстен. [Classic О-прстен] Овој ѕид-монтирани крпа железнички донесува стилски и модерен дизајн.44 инчи Инсталација метод : ѕид-монтирани Пакетот вклучува : 1x крпа прстен Зошто да изберете Topmoon крпа рек производи : 1. Хардвер : Сите Topmoon нерѓосувачки челик SUS304 завртки нема да се распадне.Погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни. [Многу погодна за мали простори] На здрав бања пешкир рек остава доволно простор за влажни крпи да се суши брзо, наместо на преземањето премногу простор.Во зависност од превозот адреса, на додадена вредност, данок на исходот може да варираат.Цена на производот информации : цената вклучува данок на додадена вредност.Имајте на ум : Тоа е нормално дека може да постојат грешки во мерењата во различни средини.Други : Протекување места, недоволна слој ќе рѓа во влажна средина.По инсталацијата, на протезата и мали навртки кои се зацврсти тоа да рекет остануваат многу фирма и фирма.Други : ниско-одделение SUS 201 од не ' рѓосувачки челик или други ниско-одделение метали, кои не се силни и имаат краток животен век.9 унци Димензии : 8.Обичните хексагонални клуч дека не е лесно да се допре пречки.Здрав, основата е здрав и нема да се олабави, како и други крпа полици. [Високо-квалитетни материјали] Овој крпа прстен е направен од SUS 304 висок квалитет, од нерѓосувачки челик, кои се трајни, анти-корозија, рѓа-доказ, и издржливи.На занишан крпа бар и фиксна подлошки може да ги намали пречките и да им помогне на нашите крпа прстен се движат напред и назад постојано, без доволно да се прилагоди на прстен според вашиот стоечка позиција.Оваа никел крпа решетката е совршен за пешкир rack во мијалник врата на внатрешната кабинет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди