.

.

New
LJN 10Pcs Лепило Куки Багажник,Ѕид Закачалка Простор Saver Цвет Тешки Оптоварување Транспарентен Силна Само Силна Кујна Бања Пешкир Врата/A / 5PCS

LJN 10Pcs Лепило Куки Багажник,Ѕид Закачалка Простор Saver Цвет Тешки Оптоварување Транспарентен Силна Само Силна Кујна

DEN 276.00

Тековен
Во продавницата

★ Силна морон може да се закачите на стакло, керамика тули, нерѓосувачки челик, мазна метал и така натаму. ★ Кука за крпа, keychain, украси и други светлина додатоци. ★ Одлична декорација во вашата бања. ★ Нашите приклучок plug кука е дизајниран за чување на различни апарати за домаќинство приклучоци, тоа би можело да се среди кабел жици и нека изгледа уредни и чисти. ★ Време на испорака : 1-2 дена dispathed, 15-25 дена да пристигнат.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Материјал : Plastic Color : Transparent Size : 6cmx6cm Package се Вклучени : 1pcs x Морон hook Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди