.

.

New
HLL Крпа Полици,за Кујна Бања Пешкир Багажник,Виси Носителот Организатор Бања Кабинет Шкафот Закачалка a/C / 19x9x5.5cm

HLL Крпа Полици,за Кујна Бања Пешкир Багажник,Виси Носителот Организатор Бања Кабинет Шкафот Закачалка a/C / 19x9x5.5cm

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★ Дома бања, кујна Шкафот Кабинет Над Вратата Виси метал Крпа Рек Држач за Пропелер Полица. ★ Бесплатно ноктите, Лесно да го инсталирате, добар крпа носителот на решетката за домашна употреба. ★ Две куки за виси на вратата или кабинет, заштеда на простор. ★ Може да биде лесно да се отстрани кога не е во употреба, многу погодно. ★ Може да се одржи на крпи или чистење партали.Материјал : PPSize : прибл.19 X9 X5.5cm / 7.48 "X3.54" X2.16 "Стил : Fasion Towel Рек Тип : Single Length : .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди