.

.

New
Бања Пешкир Полица Организатор, Виси Рака Крпа Скала Полица, Крпа Управување со Држачот за Ѕид , Бања Организатор Полиците со Крпа Бар, Зачин Држачот за Ѕид, Бела

Бања Пешкир Полица Организатор, Виси Рака Крпа Скала Полица, Крпа Управување со Држачот за Ѕид , Бања Организатор Полиците

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Крпа Управување со Полица】На 2-Ниво бања виси полиците се специјално дизајнирани за ѕид за да се создаде дополнителен простор за складирање за вашиот тоалет.На дното на постоечкиот полица, крпа железнички е совршен за бесење крпи.На дрвени решетката е доволно широка за не само да се одржи многу toiletries, но, исто така, да магацинот укината крпи. 【Висок Квалитет Здрав Ѕид Складирање Рек】 Лебди полица за бања се направени од 100% цврсто дрво и еко-пријателски сликарство.Дури и ако долгорочна употреба тоа ќе биде добра како нови. 2 Ниво Ѕид монтирани чување полиците. 【Широко Апликација】 ѕидот складирање организатор е погодна да бидат поставени во ходникот, дневната соба, спална соба, балкон или во кујна, бања ѕид.Со 2 слоја складирање полица може да имаат доволно простор за да се одржи многу вашите продукти, како што се toiletries, крпи, дребулии, книги, растенија, зачин и мали апарати, ви помогне да ги организирате вашиот дом во удобно и чисти. 【ЛЕСНО ДА СОБРАНИЕ】 Бања пешкир рек мерки : 10.9 x 5.4 x 15.7 инчи, кој добро се вклопува во бањата во текот на тоалет.Складирање Полица доаѓа со две нокти, онолку колку што ќе чекан нив во ѕидот.лесно можете да ја завршите инсталацијата.Пакетот содржи потребните делови и инструкции за инсталација. 【100% Задоволство Услуга】ви Благодарам многу за купување.Секогаш сме биле во насока на обезбедување на најдобри домаќинство, залихи.Ако имате било какви загриженост, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе одговор во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди