.

.

New
JYDQM Ѕид Mountable повторното користење Бања Складирање Организатор,Лебди Полица на Ѕидот Монтирани со Крпа Бар (Големина : 43X14X25CM)

JYDQM Ѕид Mountable повторното користење Бања Складирање Организатор,Лебди Полица на Ѕидот Монтирани со Крпа Бар (Големина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Метал ковано железо бања рамка.Лесен за инсталација : нема потреба за дупчење, магичен traceless налепница има добра ленти, ги отфрла дупчење и грозен паста, и враќа чистота.Големина На : Мали L21cm × W14cm × H25cm,Големи L43cm × W14cm × H25cm.Применливост : Злато полиците може да се користи во бањи, кујни или места може да се мисли на.Тоа има многу висок капацитет на носивост и може да се сместат шампон, лицето чистење, лосион, четка и многу повеќе.Име : Бања shelf Material : iron Installation метод : удар-free Color класификација : мали, large Size : Мали L21cm × W14cm × H25cm,Големи L43cm × W14cm × H25cm.Соодветно место : бања, kitchen Easy да се инсталира : нема потреба за drilling It има многу висок капацитет на носивост и може да се сместат шампон, лицето чистење, лосион, четка и многу повеќе.Лесно да се соберат со лесно да се следат настава и сите потребни хардверски предвидени, цврсти и издржливи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди