.

.

New
ALAZA Велигденски Јајца Крпа Салфетки Вечера Салфетки Сет од 4,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава Одмор Свадба Дома Декоративни

ALAZA Велигденски Јајца Крпа Салфетки Вечера Салфетки Сет од 4,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел

DEN 852.00

Тековен
Во продавницата

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа салфетки, тоа се прави на премиум сатен полиестер, меко чувство и свиленкаста на допир, со цел да се избегне дамки и брчки, hemmed рабови и лесна изградба даде на салфетка сила и издржливост, вечера крпа салфети се преголеми 20"x20" па можете да го користите тоа подобро.Домот Салфетки за Секој Оброк : Оваа салфетка е одлична декорација за вашиот дом или farmhouse за секојдневна употреба, може да се користи за време на оброци за украсување кујнската маса или трпезарија, го спарите со дополнителни tabletop колекција да создаде уникатен табела оркестарот дека вашите пријатели и семејството ќе љубов.Во близина на Бескрајни Користи : Овие крпа салфетки не само што се добри за домашна употреба, но направи голема за посебни прилики како празник партија, коктел забава, свадба, угостителство настани, бифе, бебе туш, роденден партии, внатрешна или надворешна употреба, тоа ќе го подобрите атмосферата на вечера.Разни Дизајн Опции : Сите вечера салфети се запознае со новите планови живописни бои и не исчезнува, тоа достапни во различни дизајн опции, сте сигурни да се најде токму она што го барате.Лесно да се Грижи : Машина перат, нежно циклус, собори сува низок, низок железо ако е потребно;ако имате било какви прашања може да не контактирате во било кое време.Крпа Салфетки Вечера Салфетки, Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава Одмор Свадба Дома Декоративни Еко-пријателски полиестер + сатен, плоштад полиестер платно салфети се здрава, мазна, наместо на тенок и лесен оние, овие памучна крпа салфетка се во добра тежина и добра густина, здрав за внатрешна и надворешна настани, тие се одржување на добро по перења.Може да се користи повторно и повторно, ќе имаат добро искуство за кожата и се каже збогум на хаос на хартиени салфетки.Тие се квалитетни салфетки, умерена мека, има некои holdup, лесно да се здипли во многу форми, цвеќиња, пирамида и така натаму.Додавање услуги на маса групи, тие се специјално добро да им служи на сите теми забави, коктел забава, роденден, свадба, денот на благодарноста, божиќ, велигден, на вљубените.На салфетки во нашата продавница се сите кориснички, можете да изберете во зависност од фестивалот, или вашите желби;со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои & јасна слика.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди