.

.

New
Zoomerry Загреан Пешкир Решетката за Бања 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Електрични Крпа Шини Ѕид Монтирани Електрични Крпа Потоплите Plug-in/Hardwired Полиран Хром

Zoomerry Загреан Пешкир Решетката за Бања 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Електрични Крпа Шини Ѕид Монтирани Електрични Крпа

DEN 3335.76

Тековен
Во продавницата

????【КРПА РЕК ДИЗАЈН】Електрични крпа потоплите направени на 304 нерѓосувачки челик.На температура сушење решетката има 5 трајни барови.Димензија : H22.45"XW21.65" X D4.72".Нето тежина е 6.5 фунти.Тоа е совршен за тесен & мал се бања во влажни временски услови и влажни места. ????【БРЗО ГРЕЕЊЕ & ПРЕГРЕАТ ЗАШТИТА】Загреан пешкир решетката да се користи за греење жици технологија за да се загрее вашиот живот.Откако ќе го вклучите тоа ќе се загрее во рок од 10 минути и да се постигне оптимална temperature113-122°F / 45-50°C во рок од 25-30 минути.Тоа доаѓа со вграден-во temp smart прегреат заштита за да се спречи единица површина температура од надминува 149°F / 65°C, нема да направи топлина барови премногу топло. ????【ИНСТАЛАЦИЈА и ЧИСТЕЊЕ】Електрично загревани towelhas две инсталација options( hardwired или plug-in) Сите неопходни хардвер и алатка се вклучени во пакетот.Крпа потоплите рек напојува со стандардни електрични штекер, кои се оценети со напон е AC 110 V 60 HZ .Крпа потоплите електрични е тивок греење и нема да се мачи вашиот живот. ????【ЕНЕРГИЈА-ЗАШТЕДА & ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на】 Електрични Крпа Решетката да се монтира на ѕид дизајн и простор за заштеда на енергија .Совршен за сушење пешкири по туш или во бањата.Исто така, може да се користи за да се исуши други ткаенини.Не трошат многу енергија.Електрични Крпа Сушење Рек, исто така, помага да се елиминира непријатните миризби и да ја задржите бања освежување. ????【ГАРАНЦИЈА & ПРИЛАГОДИТЕ】Zoomerry електрични Крпа Потоплите има 2 години гаранција.Ние не вклучуваат цени на нашата амбалажа се лизгаат, така се чувствуваат слободни да брод директно до вашиот подарок е добитник!.Крај : Полиран.Напон : 110 V 60 HZ.Производ Тежина : 6.5 кг.Материјал : Висок степен на 304 нерѓосувачки челик.Димензија : H22.45" X W21.65" *X Д3.54" 5 Барови.Монтажа Опции : Ѕид монтирани & Plug-in.Zoomerry крпа потоплите не само што ви дава пријатно чувство, но, исто така, да ги задржи вашите крпи суви и чисти, Загреан пешкир решетката е модерен дизајн и прекрасен бања декорација.Повеќе детали : .Крај : Polished Voltage : 110 V 60 HZProduct Тежина : 6.5 lbs Material : Висок степен на 304 нерѓосувачки steel Dimension : H22.45" X W21.65" *X Д3.54" 5 Bars Mounting Опции : Ѕид монтирани & Plug-in.Електрични крпа потопол е направен од премиум квалитет на 304 нерѓосувачки челик со полиран финиш,со висок квалитет водоотпорен хардверска конфигурација.Тоа е погоден за бања,базени,кујна,спортски сали.Zoomerry загреан пешкир рек две инсталација options( hardwired или plug-in).Сите потребни додатоци се вклучени во пакетот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди