.

.

New
Жените Зимски Палта,Mokingtop Жените Крзно & Faux Крзно Јакни & Палта Дебели Руно Маскирани Плус Големина Топло Надолу Зимски Јакни

Жените Зимски Палта,Mokingtop Жените Крзно & Faux Крзно Јакни & Палта Дебели Руно Маскирани Плус Големина Топло Надолу

DEN 1943.76

Тековен
Во продавницата

Џебовите се заштити вашите раце против windy и студен ден.Оваа зима жените паркови е доволно за вас во најстудените зимски.Мора да се има за вашата гардероба, особено во студена зима!.Задржи топло и пријатно на сите зимски долго.Одлично за секојдневно носење, канцеларија, за патување, забава, кампување, затворен или отворен. ✔ Полиестер Ткаенини,Руно Наредени.Во однос на големината (така што ќе можат да носат повеќе удобно, препорачливо е да се редот 1-2 димензии поголеми од големината на вашата дневна облека)Details-Мек Материјал : Жените Паркови Јакна е направен од памук&полиестер.Рака Мие Само.Руно поставата се задржи топло во ладно време.Хаубата обезбедува максимална топлина, и штити од ветер и снег.падот flannels. ✔ ЗАБЕЛЕШКА ГОЛЕМИНА(така што ќе можат да носат повеќе удобно, препорачливо е да се редот 1-2 димензии поголеми од големината на вашата дневна облека)ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : Стандард за испорака (10-18days); Пријателски услуги на клиентите, совршен по продажба на заштита, купи со доверба.Направен во САД.Тоа е подобро да ја нагласи вашата половината за додворувања се вклопуваат во зима и се прави да изгледа убаво. ✔ Половината Прилагодливи Drawstring : The Jacket е дизајниран со половината на вредноста drawstring да се прилагоди на должината според вашата сопствена ситуација.кадифен аспираторот може да направи да се чувствувате топло од врвот до дното.Мек материјал, кожа-friendly и удобен за носење. ✔ Топло&Windproof : На Паркови јакна со windproof худ и монтажни faux-крзно трим ви овозможи да го прилагодите вашиот покриеност или изглед.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди