.

.

New
Geriop Куче Свирче, Прилагодлива Должина Трајни Милениче Обука Свирче Едноставен за Употреба на Кучиња за Обука

Geriop Куче Свирче, Прилагодлива Должина Трајни Милениче Обука Свирче Едноставен за Употреба на Кучиња за Обука

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Едноставен за употреба, дува на домашно милениче, за долго време домашно милениче може да се обучени.Опремени со метални прекин на јамката, може да бидат обесени на клучните алки или на други места.Изработени од нерѓосувачки челик метал, силни и издржливи без ' рѓа.Парична казна изработка, прилагодлива должина со различни фреквенции.Професионална изработка, свирче се користи за обука на куче.Функција : 1. Едноставен за употреба, дува на домашно милениче, за долго време домашно милениче може да се обучени.2. Опремени со метални прекин на јамката, може да бидат обесени на клучните алки или на други места.3. Изработени од нерѓосувачки челик метал, силни и издржливи без ' рѓа.4. Парична казна изработка, прилагодлива должина со различни фреквенции.5. Професионална изработка, свирче се користи за обука на куче.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Пет Обука Whistle Material : Нерѓосувачки Steel Color : Како Слики Shown Suitable Милениче Тип : Dogs Effect : Свирче се Користи за Обука Dog Quantity : 10 PCSWeight : Прибл. 130g Length : Прибл. 5.5 cm/2.17 inch Diameter : Прибл. 0.8 cm/0.31 инчен Пакет Листата : 10 x Pet Обука Свирче.

Останатите карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pet Training Whistle
Material:
Stainless Steel
Color:
As Pictures Shown
Suitable Pet Type:
Dogs
Effect:
Whistle Used for Training Dog
Quantity:
10PCS
Weight:
Approx. 130g
Length:
Approx. 5.5cm/2.17inch
Diameter:
Approx. 0.8cm/0.31inch
Package List:
10 xPet Training Whistle :
Обновено

Слични понуди