.

.

New
Faceuer Подводна Камера Случај, Камерата се Нурне Школка Заштитна Преносни за Пливање

Faceuer Подводна Камера Случај, Камерата се Нурне Школка Заштитна Преносни за Пливање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Висока светлина‑пренесување на материјали нема да влијае пука ефект, обезбедување на јасни и висок квалитет на слики на и под вода.Секој копчето од водоотпорен случај е направен од нерѓосувачки челик, анти‑оксидација, анти‑ ' рѓа, издржливи.Компатибилен за hero9 акција камера, внимателно дизајн, прецизни дупка позиција, заврши функции.Добар отпор на компресија, прашина‑доказ, капка‑доказ, и водоотпорен до длабочина од 45m/147.6 ft.Многу погодна за нуркање, нуркањето, пливање, снег снимање, лесен и пренослив.Функција : 1. Висока светлина‑пренесување на материјали нема да влијае пука ефект, обезбедување на јасни и висок квалитет на слики на и под вода.2. Секој копчето од водоотпорен случај е направен од нерѓосувачки челик, анти‑оксидација, анти‑ ' рѓа, издржливи.3. Добар отпор на компресија, прашина‑доказ, капка‑доказ, и водоотпорен до длабочина од 45m/147.6 ft.4. Многу погодна за нуркање, нуркањето, пливање, снег снимање, лесен и пренослив.5. Компатибилен за hero9 акција камера, внимателно дизајн, прецизни дупка позиција, заврши функции.Спецификација : Предмет Тип : Камера Нурне Case Material : PCColor : Како На Сликата Прикажани Тежина : Околу. 119.0 g/4.2 oz Waterproof Длабочина : 45m/147.6 ft Compatible за hero9 Пакет Листа : 1 x Камерата се Нурне Случај.

Останатите карактеристики

Item Type:
Camera Dive Case
Material:
PC
Color:
As Picture Shown
Weight:
Approx. 119.0g/4.2oz
Waterproof Depth:
45m/147.6ft
Compatible for hero9 :
Package List:
1 x Camera Dive Case :
Обновено

Слични понуди