.

.

New
SDKFJ Манекен Стојат Професионални Лесно да се Движите Женски Манекен Торзото Тело Главата Фустан Форма со Златен Casters за Облека, Накит Екранот 0701

SDKFJ Манекен Стојат Професионални Лесно да се Движите Женски Манекен Торзото Тело Главата Фустан Форма со Златен Casters

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Подвижен : женски манекен има универзална тркала и лесно да се движите низ.Направени од силна лен, user-friendly и еко-пријателски.Answer : ___________________________ Note : Сите производи големини прирачник за мерење, ако постои мала грешка, ве молиме да се разбере.Материјал : Цврсти манекен телото, квалитет тестирани мирување, со што манекен форма на постојан и траен доволно за поддршка на тешки тежина облека, облека, свадба gown.Одлично за Прикажување : Убава облека форма е совршен за прикажување на фустани, костуми, и доста сета облека.Бренд:SDKFJProduct Спецификација : Материјал : Велур платно, метал stand Color : Црна , Кралска сина , Езерото сина , Црвена , Розова , Златна жолта , Светло yellow Product Димензии : S : Рамената : 39cm, Градите : 84cm, Половината : 60cm, Хип : 78cm, Висина : 155-215cm;M : Рамената : 39cm, Градите : 85cm, Половината : 64cm, Хип : 84cm, Висина : 155-215cm.

Останатите карактеристики

Material:
Suede fabric, metal stand
Color:
Black , Royal blue , Lake blue , Red , Pink , Golden yellow , Light yellow
Product Dimensions:
S:
Shoulders
M:
Shoulders
Обновено

Слични понуди