.

.

New
Џез на Филмот 2: Победи на Плоштадот & Кул

Џез на Филмот 2: Победи на Плоштадот & Кул

DEN 180.48

Тековен
Во продавницата

Опис на производот На ваков џез-inspiredscores што стана originalsoundtrack за младите бунт и the Beat Генерација на 1950-тите сите withthe најдобар квалитет, дигиталната ре-мастеринг!Втората рата во класичниот џез саундтракот серија од Moochin За.Карактеристики осум повеќе резултати, собрани заедно за прв пат во кутија комплет.Вклучува 60-страница боја книшка со деталните забелешки од страна на водечките Jazzwise писател Selwyn Харис.Белешки содржи предговор од страна на уредникот Jon Newey.Преглед на Овој втор волумен s избор нагласува дека ерата s countercultural младите револуции, која се возеше newvisions брзо и лабава низ сад и Европа. Jazzwise A парична казна пакет на џез и џез-добиени soundtracks од не помалку од осум сугестивна 50-ти и раните 60-ти филмови. Џез UKWith одлична ре-мастеринг ова ќе поднесе жалба на џез фановите и филмски фанови. Џез Journal A парична казна пакет на џез и џез-добиени soundtracks од не помалку од осум сугестивна 50-ти и раните 60-ти филмови. Џез UKWith одлична ре-мастеринг ова ќе поднесе жалба на џез фановите и филмски фанови. Џез Весник.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди