.

.

New
BUYYUB Преносни Кула Фан, Молчи и Вода Кулер за Домашна Употреба, Погоден за Домашни и за Статистика (Боја : Далечински Управувач Тип)

BUYYUB Преносни Кула Фан, Молчи и Вода Кулер за Домашна Употреба, Погоден за Домашни и за Статистика (Боја : Далечински

DEN 15463.44

Тековен
Во продавницата

Ефект на ладење : фан совршено ги комбинира дизајн, изведба и квалитет.Фан се направени од издржлив ABS пластика, која може да обезбеди ладен воздух во широка покриеност.На интегрирана рачка, е лесно да се носат. 3 брзина прилагодувања : кула фан има 3 брзина settings-ниско, средно и високо ниво, и, исто така, има 3 правец mode settings-нормален, природен и коси режими, со што удобност и приоритетни.Лесен за користење : кула фан има еден лесен-за-приказ на дигитален дисплеј.На врвот-монтирани контролен панел може да биде управуван рачно или со вклучени далечински управувач (батерија, не се вклучени).Простор за заштеда на енергија : На самостојна фан има моќен простор за заштеда на база и тенок, модерен дизајн.Цел : Лесни, преносливи и лесно да се соберат, таа изгледа одлично во секој дом или канцеларија.Име на производ : Кула fan Rated моќ : 50w Body материјал : ABSRated напон : 220v Water капацитет на резервоарот : 3-5 LPacking големина на : 88.5 * 22 * 18.5 cm Package вклучува : 1pc фан.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди