.

.

New
КООРДИНАТОР за Чистење Долго се Справи со Четка Домаќинство Силикони Првенство Четка Шише Вино Четка Мал Шише Првенство Четка Вакуум Првенство Мека Четка за Хране

КООРДИНАТОР за Чистење Долго се Справи со Четка Домаќинство Силикони Првенство Четка Шише Вино Четка Мал Шише Првенство

DEN 1469.28

Тековен
Во продавницата

Направени од храна одделение LFGB силикони, материјалот е безбедно и отпорни на висока температура, флексибилни и флексибилни, не чуден мирис, безбедни и здрави, и одлична вредност за парите.Тоа е одличен шише перење четка во собата за вашата кујна.На 17-инчен долго се справи со четка е совршен за кола шишиња или тесен-necked вино/пивски шишиња и hummingbird задолжени за хранење телиња, резервоари, вазни, toasters, кафе машини.Флексибилни род им овозможува на четка за да се стигне до секој ќош и пукнатина во внатрешноста на шишето.На 11-инчен кригла четка е совршен за чистење на сите стандардни и широк-necked decanters, термос, Yeti/Rtic очила, Мејсон тегли, очила, бебе шишиња, Хидро колби, Contigo спортски шишиња и "Старбакс" vented чаши.Дршката е монтажни, а должината може да се менува по волја.На 13-инчен бебе шише четка е совршен за добивање во дупки на капакот, чистење теми и места каде што не може да се постигне со голема четка.Издржливи, без честа замена.По долгорочна употреба, таа се уште може да се одржуваат чисти.Можете лесно може да се кука вашата четка за лесно чување и сушење.Производот Категорија : Шише Brush Color : долго се справи со четка (портокал), бебе шише четка (портокал), кригла четка (црвена), три парче сет (портокал)Долго се справи со четка : должина 17 инчи наежвам должина од 5 инчи се справи со должина од 13 инчи Тежина 65g Baby шише четка : должина 13 инчи наежвам должина од 5 инчи се справи со должина 9 инчи Тежина 65g Mug четка : Должина на 11-инчен наежвам-инчен должина 5-инчен справи со должина од 7-инчен тежина 65g.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди