.

.

New
Reolink Делница Кутија D20 Наменета за Reolink Купола Камери: D400, RLC-520, RLC-820A, RLC-822A, RLC-522, RLC-520A

Reolink Делница Кутија D20 Наменета за Reolink Купола Камери: D400, RLC-520, RLC-820A, RLC-822A, RLC-522, RLC-520A

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Изработени од алуминиум.Водоотпорен, Практична и издржлива.Удобно и лесно да се инсталира.Погодна за внатрешна и надворешна електрична инсталација, комуникации и така натаму.Она што се вклучени : Крстосница кутија D20 x1. Reolink Делница Кутија Скрие и заштита на Етернет кабел и RJ45 конектори на Рое камери од елементи и потенцијал вандализам.Помогне да имате чиста и лесна инсталација.Дизајниран за Reolink Камера D400, RLC-520, RLC-520 A, RLC-820, RLC-822 A.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди