.

.

New
Rettru U21 Мали Надзор Камера Безжичен Wi-Fi 1080P со Движење Откривање,ПИ Хуманоидни Откривање,Cloud Складирање,Компатибилен со Android/iphone Телефон СТАН,Win/Mac КОМПЈУТЕР ASIN: B09P69S5ZX

Rettru U21 Мали Надзор Камера Безжичен Wi-Fi 1080P со Движење Откривање,ПИ Хуманоидни Откривање,Cloud Складирање,Компатибилен

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✔✔✔【Наменет ЗА ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА КОРИСТИ】На Rettru U21 е надзор камера со USB Порт и метал црево кабел.Вие само треба да го приклучиш во сила на банката или USB ѕид полначот пред да ја користите камерата.Метал црево кабел ви овозможува да ја прилагодите камерата за да соодветни агол лесно.U22 е идеален за домашна безбедност, бебе камери, домашни миленичиња нега, итн.Димензии : 5.38 x 0.98 x 1.5 инчи, Тежина : 0.79 оз. ✔✔✔【ГОЛЕМИ СКЛАДИРАЊЕ】U21 поддржува складирање и cloud складирање.Складирање може да биде до 128 GB.Cloud складирање е одличен начин да ви помогне да бекап датотеки кога камерата е со не Микро SD картичка или картичката е оштетена.Видео предизвика под Мобилни Откривање на владата ќе биде автоматски ги префрлиле на облак.Која ги Држи вашите датотеки сигурна и целосна. ✔✔✔【ДВИЖЕЊЕ ОТКРИВАЊЕ & ПИ ХУМАНОИДНИ ОТКРИВАЊЕ】Во движење откривање на чекање, кога било движење на објектот е откриен во набљудувањето област, камерата ќе започнете да снимате и испрати аларм порака за да ве извести.Ако ви требаат повеќе точни аларм информации, можете да го вклучите ПИ хуманоидни откривање.Користење на вештачка интелигенција алгоритми, откако било човечкото тело или животно е призната, камерата ќе ве известиме веднаш. (Забелешка : НА хуманоидни откривање е плаќање врз основа). ✔✔✔【ДАЛЕЧИНСКИ & ЗАТВОРИ-ОПСЕГ ПРИСТАП】може да се види во реално време видео на Android/iphone паметен телефон,Windows/Mac КОМПЈУТЕР преку стан по камерата беше поврзан со Wi-Fi (2.4 G Hz Band Wi-Fi само) или поврзан со вашиот телефон/pc директно.Поврзување со Wi-Fi ви овозможува да се внимава од каде ти е гајле повеќето без ограничување на далечина.Ако сепак сакате да ја користите оваа камера некаде без Wi-Fi,можете да го поврзете телефонот/pc за да камера е "жешко" место.Набљудување во реално време може да се изврши на вашиот телефон/компјутер во рок од 25 ft. ✔✔✔【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ】1 x Камера, 1 x Прирачник за Корисникот, 1 x Ресетирате Игла, 12 Месеци грижете се-бесплатно гаранција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди