.

.

New
1080P HD Безжична Сијалица WiFi Камера, Безбедносната Камера на Отворено, Сијалица Камера, Дома Далечински Надзор Камера, 360-степен Панорамски Поглед Smart High-definition Надзор ?

1080P HD Безжична Сијалица WiFi Камера, Безбедносната Камера на Отворено, Сијалица Камера, Дома Далечински Надзор Камера,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

♦[Лесно безжична инсталација] - Оваа камера може да биде инсталиран со обичен E27 сијалица база (110 V~240 V) без дополнителни чекорите за инсталација.Тогаш вие само треба да го поврзете камерата систем до рутерот, отворете ја апликацијата и да ја наместите камерата минути во тоа. ♦[Далечинско гледање и ноќ визија] - Нашата камера може да се контролира агол на гледање преку SOCIAL, можете од далечина може да видите во секое време и насекаде каде преку Телефон, можете да ги видите јасни слики, дури и во целосен мрак. ♦[Движење откривање и реално-време на аларм] - Овој пан-и-билјард надзор камерата користи високо чувствителен сензор за движење.Откако ќе се поврзете на Интернет, камерата препознава движење на објектот, тоа ќе го забележи движење слика и да ве извести преку СТАН. ♦[1080 P&Пан Навалите] - Овој Пан Навалите Wi Fi камерата може да ви обезбеди со јасна цел во секое време.Можете да го контролираат камерата е агол на гледање преку СТАН за да се постигне 360-степен гледање без слепи точки. ♦[Двонасочна аудио и квалитетна услуга] - Вграден микрофон и звучник, сијалица безбедносна камера ви овозможува да разговарате со вашите посетители, ви Благодариме за вашата поддршка и доверба.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се потрудиме да се направи сте 100% задоволни.Производ параметар : Ноќно опсег : 10-15 метри Поддршка фактори : за IOS, за Андроид 4.0 или над PTZ агол : хоризонтална 355° вертикална 60° Функција : движење откривање/глас спогодба/инфраред режим на автоматско префрлување Аудио параметри : вграден микрофон/звучници Безжична мрежа : поддршка за wifi безжична мрежа pruduct големина:17.5x6.5cm Include : 1x на камерата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди