.

.

New
Facom 51bs. 70 – Ѕвезда Slogging Безбедност 70 мм

Facom 51bs. 70 – Ѕвезда Slogging Безбедност 70 мм

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Оригиналниот Facom безбедност Влијание Клуч 70 mm.Кутија содржина : 1 парче. 20 годишна гаранција размена.Facom : Следната е сега.Патентирана механизам за заклучување клуч на завртка.Нема потреба да го држите клуч кога удираат=не постои ризик од повреди, максимална безбедност.Иновативни и Лесно да се користи за отклучување на активирањето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди