.

.

New
Миа Тајна Професионални - Мраз Гел Акрилик Врвот Палто - Без УВ Ламба Треба

Миа Тајна Професионални - Мраз Гел Акрилик Врвот Палто - Без УВ Ламба Треба

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

МРАЗ ГЕЛ е на врвот палто за на доградба на акрилни систем и природни нокти.Неговата формула има одлична сјај и го спречува боја на дамки од лак.Тоа се суши во aprproximately 2 минути, БЕЗ УВ или LED светилка е потребно.МРАЗ ГЕЛ е на врвот палто за на доградба на акрилни систем и природни нокти.Неговата формула има одлична сјај и го спречува боја на дамки од лак.Тоа се суши во aprproximately 2 минути, БЕЗ УВ или LED светилка е потребно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди