.

.

New
Ciate Лондон Gelology Врвот Палто - лак - Сјајна Гел Изгледа - Целосна Големина 0.46 оз Боја Тенџере

Ciate Лондон Gelology Врвот Палто - лак - Сјајна Гел Изгледа - Целосна Големина 0.46 оз Боја Тенџере

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Сосема нов.Полна големина шише.Yah, гел manis се fab, но процесот на отстранување може да биде вкупно болка (дали некој има време за да се впие надвор, навистина?).Бојата на овој горниот слој и ќе го добиете истиот салон за убавина-достоен сјај, долго-траен носат, и дека се дебели и целосна изгледа дека ништо не може да се добие од обична полски.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди