.

.

New
Персоналните Салон Оркестарот, Салон Метал Ѕид Уметност Оркестарот, Салон за Декорација, Салон за Убавина Знак, Обичај Метал Бизнис, Убавина Алатки лопез и од неода

Персоналните Салон Оркестарот, Салон Метал Ѕид Уметност Оркестарот, Салон за Декорација, Салон за Убавина Знак, Обичај

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Производот е изработен од не ' рѓосувачки челик кој е долготрајна, а може да се користи за долго време.Можете лесно да го инсталирате, бидејќи ние сме пред-drilled 2 или 4 монтажа дупки за да се откажам тоа насекаде.Таа е погодна за декорација на вашиот дом, собата, вол.Можете да го користите како подарок за вашите пријатели, семејство,..Најдобри виси на ѕидот или од врата на врата.Ние секогаш сме подготвени да ви послужи на сите времиња, ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : 1. Материјал : Направен од метал, тоа е долга-трајни и со висок квалитет. 2. Едноставно да се соберат : Дизајниран со 2 или 4 пред-drilled дупки за едноставна монтажа.НАЈЧЕСТО се КОРИСТАТ : Декорација идеи за вашиот дом, бар, гаража, foyer, дневна соба, вратите и ѕидовите.СЕКОГАШ на РАСПОЛАГАЊЕ ДА им СЛУЖИ на : Ние нудиме одлични пред-продажба и по-продажба на услуги; ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди