.

.

New
TRUEplus® 28g Безбедност Lancets 100ct

TRUEplus® 28g Безбедност Lancets 100ct

DEN 263.76

Тековен
Во продавницата

Стерилни, за еднократна употреба и Лесен за употреба.Притисок активира дизајн за едноставност.Автоматско игла retraction спречува случајно needled стап повреда.За еднократна употреба, нема потреба за lancing уред.На TRUEplus Безбедност Lancets се дизајнирани со сигурност, удобност и леснотија на користење на ум.Секој ампер безбедност lancet мерки само под 4cm и е совршено решение за патување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди