.

.

New
Долго се Справи со Iced Чај Лажици сет, AnSaw 6 Компјутери 7.4 сладолед Лажица, Креативни Злато Лист Коктел Мешајќи Лажици, Премиум Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик, ?

Долго се Справи со Iced Чај Лажици сет, AnSaw 6 Компјутери 7.4 сладолед Лажица, Креативни Злато Лист Коктел Мешајќи Лажици,

DEN 287.76

Тековен
Во продавницата

【Машина За Миење Садови Безбедно】 Премиум Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик.Тоа Е Лесно Да Се Чисти И За Двете Рака За Перење И Чистење Машина За Миење Садови. 【Големина】 Лажица 7.4 инч.Совршен За Мешање, Коктел Мешање, sundae и десерт првенство, млеко се тресат, високи филџани кафе,Ладни Пијалоци,сладолед сода итн. 【Занает】 Огледало Полирање Процес Со Светли И Мазна Површина, На Работ Е Полиран И Мазна, Без Burrs,Не Груб И Никогаш Нема Да Ги Намали Вашите Раце И Уста. 【Креативен Дизајн】 Лажица Карактеристики Стилски Лист Форми.Ова Е Најдобриот Подарок За Пријателите И За Семејството.Совршен За Специјални Настани, Страни, Роденден, Свадба и др.Исто Така Совршени За Дневна Употреба. 【Пакет】 6pcs Злато Лист Iced Лажици Чај. 1. Не користите челични топки при миење. 2. Ве молиме не се впие во силна киселина и алкално течност. 3. Ве молиме не нула тоа со тешко алатка за да избегнете оштетување на позлата. 4.На swan база не може да се стави во машина за миење садови.An Saw е популарен не ' рѓосувачки челик производ, бренд со фокус на најжешките трендови!.Ние сме посветени на обезбедување на потрошувачите со висок степен на Западен садови Лажица и Вилушка!.Материјал : Премиум Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик.Занает : Огледало Полирање Процес со Светли и Мазна Површина.Edge е Полиран и Мазна, без Burrs,Не Груб и Никогаш нема да ги Намали Вашите Раце и Уста.Стандардна Големина Разговор.Креативен Дизајн Облик : Лист труп.Вилушка : 4,7-инчен.Лажица : 4.7-инчен, 6.5-инчен, 7.4-инчен, итн.Swan База На Носителот Големина : 5.9x2.95x1.57inch.ЗА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО : .Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик што е рѓа-отпорни и безбедно, осигурајте се дека вашиот здрав и издржливост за годините што доаѓаат.Тоа е лесно да се чисти и за двете рака за перење и чистење машина за миење садови.Ве Молиме Имајте Во Предвид : . 1. Не користите челични топки при миење.2. Ве молиме не се впие во силна киселина и алкално течност.3. Ве молиме не нула тоа со тешко алатка за да избегнете оштетување на позлата.4.На swan база не може да се стави во машина за миење садови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди