.

.

New
Ladieshow Работ Creaser Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Кожа Edger DIY Занает Алатка за Работа Додатоци

Ladieshow Работ Creaser Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Кожа Edger DIY Занает Алатка за Работа Додатоци

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Прилагодливи работ creaser е направен од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржлив.Кривата дизајн одговара на кривата на страна со добар directivity и стабилна цртање во процесот на притискање на работ линија.Полирање третман, вклучувајќи внатрешниот ритам може подобро да се спречи оштетување на кожа површината и да ви даде подобар оперативен искуство.Можете да ја прилагодите ширина преку spacer и завртка, па таму е повисока точност на рачна контрола.Мазна површина и ергономски дизајниран дрвена рачка може да обезбеди добра потпора.Спецификација : Предмет Тип : Edge Creaser Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Сандаловина Прилагодливи Ширина : Прилагодлив Цел : Кожа алатка проред тркала притискање на Пакет Листа : 1 x Работ Creaser Забелешка : дизајн принцип на работ creaser е да се прилагоди на ширина преку spacer и завртка позиција.Ако spacer е премногу тесни, завртка не може да се прилагоди.Ова е утврдена од страна на дизајн на производот себе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди