.

.

New
DIY 100Pcs Мачка Ноктот Чили-Како Дамки Конус Leathercraft Занитвам Studs Панк Скок Screwback Кожа Заковки Занает Додатоци (Боја : Црна)

DIY 100Pcs Мачка Ноктот Чили-Како Дамки Конус Leathercraft Занитвам Studs Панк Скок Screwback Кожа Заковки Занает Додатоци

DEN 302.40

Тековен
Во продавницата

Ретро моден стил, многу погодна за дизајнирање на персоналните предмети.Материјал : врвен квалитет цинк легура метал.Користите за кожа додатоци, јакни, ремени, чевли, кеси.Голема diy занаети & декорација материјали.Изгледот изгледа повеќе шик, целосно го покажува вашиот уникатен вкус и личност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди