.

.

New
SSMDYLYM Binaural Ратан Кошница, рачно изработени Стариот Ратан Ткаени Круг Леб Кошница Декоративен Послужавник, Пикник Складирање Кошница (Големина : Големи)

SSMDYLYM Binaural Ратан Кошница, рачно изработени Стариот Ратан Ткаени Круг Леб Кошница Декоративен Послужавник, Пикник

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Кошница е не-токсични, невкусна и можете безбедно да се продавница за леб и закуски.Производот е издржлив, светла во боја, природни и еколошки пријателски, не-токсични и невкусна.Свежи и рурален стил, тоа е вашата домашна добар производ!.Тоа е вашиот совршен избор за ден на отворено пикник во една убава средина.Тоа може да биде ставен во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, итн.како свој декорација или како подарок за пријатели.Кошница е не-токсични, невкусна и можете безбедно да се продавница за леб и закуски.Производот е издржлив, светла во боја, природни и еколошки пријателски, не-токсични и невкусна.Свежи и рурален стил, тоа е вашата домашна добар производ!Тоа е вашиот совршен избор за ден на отворено пикник во една убава средина.Тоа може да биде ставен во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, итн.како свој декорација или како подарок за пријатели.Спецификација : Име : Пикник Storage Function : Продавница snacks Size : Мал : Горниот Дијаметар 20.5 cm/Дното Дијаметар 16.5 cm/Height 7.5 cm Large големина : горниот дијаметар 26cm/ дното дијаметар 19.5 cm/ висина 8.7 cm Package се Вклучени : 1*Пикник basket If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Останатите карактеристики

Name:
Picnic Storage
Function:
Store snacks
Size:
Small
Large size:
upper diameter 26cm/ bottom diameter 19.5cm/ height 8.7cm
Package Included:
1*Picnic basket :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Обновено

Слични понуди