.

.

New
Небесните Месечината Злато Метал Полица

Небесните Месечината Злато Метал Полица

DEN 439.20

Тековен
Во продавницата

Небесните Злато Месечината Полица.Со два екранот платформи.Материјал - Железо, МЕДИЈАПАН.Димензија - 9.5 см х 10 см х 35 см.Две корисна кука дупки за ѕид виси.Celesti Месечината Полица Оваа галаксија злато полица располага со минималистички месечината форма и две екранот платформи.Овој дел исто така има две корисна кука дупки за ѕид виси.Димензии L19.5 x W10 x H35 cm Материјал Железо, МЕДИЈАПАН.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди