.

.

New
10мм 12v Пред-Жичен Ултра Сјајна LED - RGB Бавно Авто Промена - 6v 7v 8v 9v 10v 11v (Пакување од 100)

10мм 12v Пред-Жичен Ултра Сјајна LED - RGB Бавно Авто Промена - 6v 7v 8v 9v 10v 11v (Пакување од 100)

DEN 830.88

Тековен
Во продавницата

10мм 12v Пред-Жичен Ултра Сјајна LED - RGB Бавно Авто Промена - 6v 7v 8v 9v 10v 11v (Војници од НАС).Големина : 10мм Круг Врвот, Боја : Црвена/Зелена/Сина боја (RGB), Луминозноста : 5,000-8,000 mcd, Анимација : RGB Бавно, Постепено се Менуваат.Напред Напон : 6-15v (15v не се препорачува континуирано), Тековни : 20m A, бранова Должина : N/A RGB, Оперативен Напон 6-15v (15v не се препорачува континуирано), Жица Должина : Околу 15cm (6 инчи).Агол На Гледање : 20-30 Степени, Mount Style : Обичај, Леќа Боја : Јасно, Отпорник Изграден Во : Да, Дополнителни Отпорник Е Потребно : Не, Shrink Wrap : Да, Планината Стил : Прилагодено.Супер-светли Led диоди, кои се користат за mods, РК, adruino, автомобили, ХО Скала модели, авиони, камиони, adafruit проекти, ноќта на вештерките, божиќ, КОМПЈУТЕР, Ultra Light, итн.Црвена, Зелена, и Сина 12v пред-жичен led дека автоматски се променува еднаш власт се применува на него.Промената на брзината на овој led е RGB бавно авто промени.Ова е пред-жичен led која има отпорник веќе вклучени во all inclusive собранието.Тоа е сите се намали завиткани да се заштити конекции.Вклучени во рамките на тоа е 6" олово што е, исто така, за разлика од собранието премногу.Ова е подготвен да оди led, единственото нешто што треба да го направи тоа додадете вашиот 12v извор на него и тој ќе безбедно да светне.Ние дизајниравме светлина за долговечноста и квалитетот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди