.

.

New
SHINESTAR GU10 LED Светилки, Песна Светилки, Целосно Dimmable, 50W Противвредност, 3000K Топло Бела, 500LM, MR16, УЛ Наведени, 12-Пакет

SHINESTAR GU10 LED Светилки, Песна Светилки, Целосно Dimmable, 50W Противвредност, 3000K Топло Бела, 500LM, MR16, УЛ Наведени,

DEN 527.76

Тековен
Во продавницата

【Топло Бела Светлина】 Со 500 лумен и 40 степен зрак агол, за производство на топла бела сјај со добра осветленост. 【Енергетски Ефикасни】 50 вати противвредност, но само 6 вати, спаси 90 проценти електрична енергија. 【Dimmable Способност】Работи добро со поголемиот дел Triac нежните, без треперење или зуењето на дим. 【Премиум Квалитет】 Добро изградени, цврсти и долготрајни отколку на стандардните светилки. 【Широка Примена】 Погоден за песна осветлување, вниманието и совршено се вклопува во било кој стандарден gu10/bi-pin база. 【Пријателски Услуги на Клиентите】 ви Обезбеди 3-годишно грижете се-бесплатна услуга за клиентите.Купи со доверба!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди