.

.

New
ET2 E35016-APBCN Iwood Цврсто Дрво Правоаголна Pendant Philips Боја Smart Светлина, 1-Светло 30 Watt, 6H x 4W x 40L, Антички Pecan/Бранеа Шампањ

ET2 E35016-APBCN Iwood Цврсто Дрво Правоаголна Pendant Philips Боја Smart Светлина, 1-Светло 30 Watt, 6H x 4W x 40L, Антички

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.IWOOD PENDANT СВЕТЛИНА ДИМЕНЗИИ : 5.5" Висока (124.75" Макс Прилагодлива Висина) x 3.5" Широк x 40.25" Долго, Тежина : 14.33 LBS, Таванот Крошна : 4.75" W x 31.5" Долго x 1.75" D. ОСВЕТЛУВАЊЕ : 30 Вати PCB Интегрирани LED Сијалица, Крушка(s) Опфатени; Влезен Напон : 120-277; Dimmable Само со Philips Боја Компатибилни Уреди (Боја, 90+ CRI, 1680 Lumens).ИНСТАЛАЦИЈА : што можат да се инсталираат на Скатен Таванот до 70 Степени; Хардвер да се Качи Тела на Постоечките Делница Кутијата (Делница Кутија Не се Вклучени).Одобрени за СУВА Локации.ДЕТАЛИ : Изградени од Нерѓосувачки Челик & Алуминиум со Антички Pecan/Бранеа Шампањ Заврши.Правоаголни цврсто дрво рамки со нерѓосувачки челик украси во вашиот избор на Wenge со Полиран Хром или Антички Pecan со Брусен Шампањ.Заедно со контрола на Philips Боја систем, оваа колекција е одлична комбинација на стил и технологија.Во лизгање на прст или повик до Дома Контрола за полнење, може да се создаде пријатна атмосфера додека јадење или светла Бела светлина, за која работна станица осветлување.Компатибилен со голем број на други уреди, вклучувајќи Алекса и Google Почетниот Комплет, овие приврзоци претстави новата генерација на осветлување.Гаранција : 5 Years Color Температура : Боја Амбиент / Lumens : 2100 / CRI : 90+ / Оценет Живот : 50000 Часа / Крошна се Вклучени : Да / Крошна Дијаметар : 31.5 x 4.75 x 1.75.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди