.

.

New
YEOREO Жените Лесна Кавер-Тренингот Leggings Висока Waisted Стомак Контрола Јога Панталони Салата Компресија Хулахопки

YEOREO Жените Лесна Кавер-Тренингот Leggings Висока Waisted Стомак Контрола Јога Панталони Салата Компресија Хулахопки

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

Супер Меки Ребрести Корселе Leggings:На ткаенина е buttery мека, еластичен, исклучително дише, не се види-преку, не pilling, не-исчезнува, клеча доказ, без ограничување.Тие се обезбеди целосна покриеност,така што не ќе се чувствуваат рестриктивни.Глуждот должина атлетик компресија хулахопки нема да предизвика срам како камила пети.Неверојатни за спорт:На висока waisted анти целулит leggings поддршка за секое движење, вклучувајќи ги и кои клечат,укинување и виткање, чувство како вашиот втор слој на кожата.Тие не покажуваат пот дамки и клеча доказ.Лесни, кул и брз сува, имајќи удобен целиот ден.Висок Појас за ласкави одговара:Овие атлетски слабеење leggings се дизајнирани со ребрести корселе за подобро стомак контрола.Тој нуди сите поддршка и компресија околу вашиот стомак и задник да ви даде мазна тело криви.Не слајд надолу, останете во место кога вежбате.Сите намена панталони:Можете да ги носам овие панталони со секој стил.Совршен за спорт, тренинг, фитнес, пилатес, вежби, фитнес, трчање, или со секојдневно носење.Услуги на клиентите:каква Било поплака со YEOREO производ, ве молиме ги споделите со нас.Се чувствуваат слободни да контакт.Ние се плаќаат поголемо внимание на удобноста на производи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди