.

.

New
XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 20.2 мм за Биолошки Микроскоп, M42 да RMS Алуминиум Адаптер Прстен Планината На Дигитална Камера со 4X 100X Achromatic Цел Леќа Микроскоп

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 20.2 мм за Биолошки Микроскоп, M42 да RMS Алуминиум Адаптер Прстен Планината

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Промена M42 да RMS Употреба на Дигитална Камера.Цел леќа 195 Биолошки Микроскоп Леќа 4 X, 10 X 20 X 40 X 60 X 100 X.Број на модел : адаптер прстен и леќа.Зголемување : 100 x.Тип На Производ : Микроскоп Помошни Леќа.Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Тоа е микроскоп додатоци, одлична замена за скршени еден.Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди