.

.

New
Лента Мерка Стигнале Двојна Двострано Мерење Алатка со Кожа Случај за Шиење Тело се Прилагоди на Ткаенина Ткаенина Виолетова, Погоден за Домаќинство Производ

Лента Мерка Стигнале Двојна Двострано Мерење Алатка со Кожа Случај за Шиење Тело се Прилагоди на Ткаенина Ткаенина Виолетова,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СКАЛА : мерење лента двојна еднострано (imperial и метрички) шиење прилагоди на лента мерка, точно печатени во двете инчи и сантиметри.ШИРОКА ПРИМЕНА : ова мерење лента е совршен лента мерка за навремено, шиење, занаетчиски, текстил, ткаенини, тело ,половината, губење на тежина и повеќе.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : се прилагоди на лента мерење доаѓа со пригоден push копчето механизам да се повлече лента мерење.ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА : флексибилен, корисна и преносни шиење лента.џеб пријателски големина, која е лесно да се носат.МАТЕРИЈАЛ : шиење лента мерка е дизајниран со елегантен стп кожа, може да се избегне повреда, нема да водат или да се деформира.Description Dual двострано за шиење прилагоди владетел, точно печатени во двете инчи и сантиметри, големи и јасни ознаки за полесно читање.Тоа е флексибилен и корисна, лесно да се преземе околу, можете да го користите нашите лента за мерење на различни делови од телото или други проекти.Убав подарок за навремено, seamstress, quilter или кој само треба флексибилна лента мерење на платно.Features Tape мерка-Боја : Виолетова.-Материјал : СТП кожа.-Големина : 6.5x6.5 cm/2.56x2.56 инч.Лесен и компактен, одговара за шиење, занает и телото мерење, итн.Широко се за домашна продавница, идеален подарок за казанџии, исто така,.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди